Okna

Plastové okno Classic Design

Classic-01

Standardní řešení pro instalace v bytových i nebytových domech.

Pětikomorová konstrukce okna se stavební hloubkou 70 mm a pohledovou výškou 116 mm odpovídá moderním požadavkům na tepelněizolační vlastnosti a vysokou odolnost se zárukou dlouhodobé funkčnosti.

Okno je provedeno s dorazovým těsněním černé barvy, zasklívací lišty v interiéru jsou oblé. Standardní zasklení je zajištěno izolačním dvojsklem.

Classic vyrábíme v pravoúhlých a šikmých tvarech v bílé barvě a také v exteriérové barvě Zlatý dub a Cherry Amareto na bílém nosiči.

Celý článek

Plastové okno Brillant Design

BRILLA1

Elegantní, a přitom technicky vyspělé řešení. Okna v tomto systému splňují vysoké požadavky špičkové technické kvality a estetické hodnoty. Jedná se o pětikomorový systém se stavební hloubkou 70 mm a pohledovou výškou 120 mm, který sklízí úspěch po celé Evropě. Elegantní vzhled a brilantní povrchová úprava uspokojí každého.

Okno je provedeno s dorazovým těsněním černé barvy, zasklívací lišty v interiéru jsou oblé. Standardní zasklení je zajištěno izolačním dvojsklem. Brillant Design vyrábíme v pravoúhlých, šikmých i obloukových tvarech a ve všech barevných variantách.

Celý článek

Plastové okno Brillant MD

Brillant-MD

Elegantní, a přitom technicky vyspělé řešení. Okna v tomto systému splňují vysoké požadavky špičkové technické kvality a estetické hodnoty. Požadavky na středové těsnění v pětikomorovém provedení okna tento systém splňuje s velkou rezervou. Základem je profi l se stavební hloubkou 70 mm a pohledovou výškou 120 mm se subtilnější výškou křídla.

Okno je provedeno s dorazovým těsněním šedé barvy, zasklívací lišty v interiéru jsou oblé. Standardně je zaskleno izolačním dvojsklem. Brillant MD vyrábíme v pravoúhlých a šikmých tvarech a ve všech variantách barevného provedení

Celý článek

Plastové okno Alu Top

Alu-Top-01

Elegantní estetiku hliníku spojuje s ideálními tepelně izolačními vlastnostmi plastu typ ALU TOP. Z vnější strany je okno opatřeno exteriérovou hliníkovou naklapávací lištou, která mu kromě efektního vzhledu přináší i spolehlivější ochranu před povětrnostními vlivy a snižuje nutnost údržby.

Základ systému tvoří pětikomorový systém používaný v osvědčeném okenním typu Brillant Design, stavební hloubka je v tomto případě 70mm. Ke standardu patří izolační dvojsklo s nerezovým distančním rámečkem, na přání zákazníka je možno použít izolační trojskla. Jsou tak zajištěny výborné tepelně izolační vlastnosti. V konstrukci je zachováno oblé křídlo, speciální bezpečnostní uzavírací bod zvyšuje ochranu proti vypáčení okna.

Pokud jde o barevnost, je venkovní provedení oken AluTop dodáváno ve všech barevných provedeních a odstínech barev RAL. Okna ALU TOP jsou vhodná zejména pro komerční stavby, nákupní centra apod.

Celý článek

Plastové okno Optimo

Optimo-01

Novinka společnosti SULKO - okna OPTIMO - reaguje na potřeby zákazníků, kteří požadují od nového okna optimální technické vlastnosti, moderní design a výhodnou cenu. K pevnosti profilu přispívají výztuhy v rámu i v křídle.

Okna OPTIMO se dodávají s izolačními trojskly s vynikající hodnotou tepelně izolačních vlastností.V kombinaci s větší stavební hloubkou 86 mm a šestikomorovým systémem dosahují v rodinných domech velmi dobrého poměru cena/výkon - za rozumné peníze s ní získáte špičkovou kvalitu.. Uvedené parametry také přispívají k tomu, že okna OPTIMO vykazují velmi dobré zvukově izolační vlastnosti.

Základní verze okna obsahuje kromě trojskla dvojitou izolaci a sofistikované kování s minimálně jedním bezpečnostním bodem. V rozšířené verzi lze dosáhnout ochrany až se čtyřmi bezpečnostními body. V základní verzi se nabízí šest barevných variant, na přání zákazníka ale lze vyhovět i speciálním požadavkům.

Celý článek

Plastové okno Profi Line

profiLine

Tato produktová řada představuje skutečnou kvalitativní špičku naší nabídky. Na český trh byla uvedena v roce 2008 a doposud tady nemá srovnatelnou konkurenci.
Proč? Především proto, že základní stavební prvek každého okna - profil - není z plastu. Okenní konstrukce s technologií RAU-FIPRO jsou zhotoveny z unikátního materiálu na bázi kompozitu. Tento polymer vyztužený skelnými vlákny obstojí i ve zcela extrémních podmínkách. Díky jeho pevnosti se už do rámu nevkládají výztuhy. To je naprostý unikát!

Dokonalé termoizolační vlastnosti zajišťuje 6ti komorový systém, středové těsnění a standardně dodávané trojsklo. Nic ale není tak dokonalé, aby to nemohlo být ještě lepší. To platí i o produktové řadě PROFI Line.
Zákazníkům, kterým nestačí tepelná propustnost na bezkonkurenční úrovni, vyplníme profil izolačními termomoduly. I bez nich je systém PROFI Line vhodný zejména do nízkoenergetických a pasivních rodinných domů.
Rozhodnutí Vám usnadní možnost volby z pestré škály barev. Už ve standardu můžete vybírat ze šesti různých odstínů.

Celý článek

Plastové okno HR+

HRplusPotřebám větší stavební hloubky vyhoví nadgenerační profil HR+ se stavební hloubkou 115 mm (konkurenční výrobky mají max. 90 mm). Při použití pětikomorového systému a doplňkové izolace uvnitř rámu se dosahuje lepšího součinitele prostupu tepla než u běžných pěti- a šestikomorových profilů.

Profil najde nejvhodnější uplatnění v panelových domech s hlubokým zalomením, montuje se suchou cestou a doba montáže je jediný den. Pokud jde o tepelné vlastnosti, splňuje parametry programu Zelená úsporám.

U produktu HR+ lze použít jakékoliv sklo. Úsporné větrání zajistí rekuperační klapka, která využívá povrchovou teplotu rámu - do místnosti proudí teplý vzduch. Vnitřní parapet se u tohoto provedení stává nedílnou součástí okna a ve spojení s mechanicky spojenou lištou se silikonovým jazýčkem umožňuje provést technicky i normově správnou otvorovou výplň.

Celý článek

Poptávkový formulář

V případě zájmu Vám po vyplnění formuláře nezávazně spočítáme cenovou nabídku

Cenová nabídka