Dveře

Plastové dveře Brillant design

brillant_vchod-dvere-2Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím. Pokud kladete důraz na tvar, obytný komfort a uchování hodnot, výběrem vchodových dveří ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.
Dobrá tepelná izolace se vyplatí
Vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design se starají také o to, aby vstupní oblast byla ochráněna před průmikem chladného vzduchu. Vchodové dveře musí samozřejmě také splnit Vaše požadavky na tepelnou izolaci a příjemné klima.
Se 4 komorovou konstrukcí v křídle a 5 komorovou konstrukcí v rámu slouží vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design jako přirozený izolační prvek. Ve spojení s konstrukční hloubkou 70 mm získávají vynikající tepelnou a hlukovou izolaci. Tak zůstává chlad, vlhkost a hluk jednoduše přede dveřmi – a teplo uvnitř.
Vytvořte si vchodové dveře podle Vašeho vkusu
Jedinečný obraz vchodových dveří je dán harmonickým sladěním barvy a tvaru.
Proto je každé individuální přání možné splnit v kombinaci s různými dveřními výplněmi. Od moderních tvarů přes tradiční příčkové konstrukce až k různým šikmým a obloukovým tvarům, rozetám a ornamentům. A k tomu ještě výběr z mnoha druhů zasklení - od drátového skla až po vitráže. A mnoho malých detailů, jako jsou dveřní kliky, klepadla, vhozy pro dopisy a další. To vše Vám jistě umoží splnit si Vaše osobní přání.

Celý článek

Plastové dveře Geneo

Dokonalé energetické vlastnosti jsou nejdůležitějším kritériem při vývoji profilů nové generace. Výsledkem je nová dimenze vchodových dveří tvořená revolučním spojením špičkového materiálu RAU-FIPRO® a inovativního profilu REHAU GENEO.  

U vchodových dveří nerozhoduje o tepelné izolaci pouze jejich výplň, ale také profily rámu a křídla dveří.  

Systém GENEO má z hlediska energetických úspor vynikající vlastnosti. Promyšlená konstrukce profilů, stavební hloubka 86 mm a osvědčené jádro profilů z materiálu RAU-FIPRO dává systému GENEO perfektní předpoklady pro energeticky efektivní použití.

Se systémem GENEO získáte bezstarostnou jistotu díky promyšlenému bezpečnostnímu provedení, které si můžete sami zvolit a doplnit.

Díky vchodovým dveřím systému GENEO nemusíte hledat žádné kompromisy.

Požadavky na vchodové dveře jsou podstatně vyšší, než u oken, hlavně v oblasti údržby a zachování trvalé hodnoty. V provedení ze systému GENEO poskytují dveře příjemný komfort s lehkým chodem a díky speciální úpravě povrchových ploch HDF (High-Definition-Finishing) jsou profily trvale vysoce lesklé, což usnadňuje čištění.

Vchodové dveře GENEO:

- přinášejí špičkové hodnoty v oblasti tepelné izolace

- individuální designové provedení

- reprezentují vynikající kvalitu, a to na mnoho let

- mají lehký chod, jsou komfortní a lehce se udržují

 

 

Celý článek

Akrylátové výplně dveří

Naši partneři a dodavatelé akrylátových výplní dveří:

  VP TREND

Katalog vchodových dveří

Katalog_VD_Sulko.pdf

Poptávkový formulář

V případě zájmu Vám po vyplnění formuláře nezávazně spočítáme cenovou nabídku

Cenová nabídka