Dveře

Plastové dveře Brillant design

brillant_vchod-dvere-2Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím. Pokud kladete důraz na tvar, obytný komfort a uchování hodnot, výběrem vchodových dveří ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.
Dobrá tepelná izolace se vyplatí
Vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design se starají také o to, aby vstupní oblast byla ochráněna před průmikem chladného vzduchu. Vchodové dveře musí samozřejmě také splnit Vaše požadavky na tepelnou izolaci a příjemné klima.
Se 4 komorovou konstrukcí v křídle a 5 komorovou konstrukcí v rámu slouží vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design jako přirozený izolační prvek. Ve spojení s konstrukční hloubkou 70 mm získávají vynikající tepelnou a hlukovou izolaci. Tak zůstává chlad, vlhkost a hluk jednoduše přede dveřmi – a teplo uvnitř.
Vytvořte si vchodové dveře podle Vašeho vkusu
Jedinečný obraz vchodových dveří je dán harmonickým sladěním barvy a tvaru.
Proto je každé individuální přání možné splnit v kombinaci s různými dveřními výplněmi. Od moderních tvarů přes tradiční příčkové konstrukce až k různým šikmým a obloukovým tvarům, rozetám a ornamentům. A k tomu ještě výběr z mnoha druhů zasklení - od drátového skla až po vitráže. A mnoho malých detailů, jako jsou dveřní kliky, klepadla, vhozy pro dopisy a další. To vše Vám jistě umoží splnit si Vaše osobní přání.

Profilový systém Rehau
Materiál plast
Počet komor 5
Stavební hloubka 70
Tepelná izolace
Uf = 1,7 W/(m2 K)
Odolnost proti vloupání
do třídy odolnosti 3
Povrch
vysoce jakostní, hladký,
lehce udržovatelný
Počet komor
4 (křídlo) / 5 (rám)

Poptávkový formulář

V případě zájmu Vám po vyplnění formuláře nezávazně spočítáme cenovou nabídku

Cenová nabídka