Parapety

Venkovní pozinkované - ohýbaný plech

Tyto venkovní parapety jsou ekonomickou, alternatívní variantou pro dobře známé hliníkové venkovní parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledaji kvalitní a cenově přijatelné parapety pro svá okna.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o FeZn plech z polyestrovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.

Venkovní hliníkové - ohýbaný plech

Jedná se o novinku na českém trhu, tyto venkovní parapety jsou ekonomickou, alternatívní variantou pro dobře známé hliníkové venkovní parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledaji kvalitní a cenově přijatelné parapety pro svá okna.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o hliníkový plech z polyestrovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.

Venkovní hliníkové tažné

venkovniAL-tazne-dekorTyto parapety se vyznačují vysokou pevností a kvalitní povrchovou úpravou. Tyto vlastnosti Vám zaručí dlouholetou dokonalou ochranu omítky a skvělý vzhled Vašeho domu.

Celý článek

Vnitřní plastové parapety

parapet-deceunick-imageVlastnosti výrobku: odolává oděru a poškrábání, UV záření, vařící vodě a vysokým teplotám, běžným domácím chemikáliím

Užití výrobku: Vnitřní komůrkové parapety NOVASIL jsou vyrobeny z kvalitního PVC, které dává parapetním deskám vysokou stabilitu a odolnost proti poškození.  100% recyklovatelné.
Výběr z devíti standardních šířek od 155  do 600 mm. Záruka 10 let na mechanické vlastnosti.

Celý článek

Vnitřní dřevotřískové parapety

vnitrni-parapetVlastnosti výrobku: odolává oděru, UV záření, vařící vodě a vysokým teplotám, běžným domácím chemikáliím

Standardnni nabídka:
profilL - 200 a PN - 100

Užití výrobku: postformingové části jsou určeny pro použití ve vnitřních prostorech s normálním klima. Vlhkost a mokor nebo zbytková vlhkost z čerstvého zdiva by mohla zasáhnout dřevotřískovou desku jen na nechráněných hranách, proto je nutné před zabudováním chránit všechny řené hrany trvale před vlhkostí a mokrem, tj. uzavřít, zakrýt povrch např. s pomocí hranovací pásky s nánosem neoprénového lepidla popř. nasunutím speidální umělohmotné krytky. Spáry musí být následně uzavřeny trvale elastickou těsnící hmotou.

Celý článek

Poptávkový formulář

V případě zájmu Vám po vyplnění formuláře nezávazně spočítáme cenovou nabídku

Cenová nabídka